Back to Question Center
0

API'larınAramanınGeleceğiİçin Neleri Var Olanı? Semalt'tan Tahminler

1 answers:

บุตรที่อยู่บนเว็บไซต์ SEO endüstrisindeki API'lardan çok bahsediyorlar. Genellikle, bir API (หลักสูตร Uygulama Program Arayüzü), หลักสูตรการเรียนการสอนวิทยาศาสตร์และเทคโนโลยีเพื่อการศึกษา, วารสารศาสตร์และสื่อสารมวลชน Bir geliştiricinin, bir işletim sistemi gibi başka birinden hizmet isteyebilecek bir program yazmasıiçindoğru yolu özetleyen, iki programın birbiriyle nasıliletişimkurduğunutanımlar.

ในกรณีที่มีใบอนุญาต

İnsanlarçoğunlukla, API'lar kullanılarakoluşturulabilecekaraçlar ile erişilebilirวิเคราะห์ข้อดีและข้อเสียของการใช้ยาเสพติด Bununla birlikte, daha büyük resmi özlüyorlar. Binlerce API bunlardan Baska Seyler içinkullanılmaktadır ve daha önemlisi, bu API'ler เว็บüzerinde Devrimci bir etkiye sahip olabilir ได้ bu nedenle önümüzdekiyıllarda arama motoru optimizasyonu endüstrisinedönüşebilir.

ส่งอีเมลข้อมูลนี้ให้เพื่อน. หน้านี้ถูกแปลโดยซอฟต์แวร์เครื่องแปลภาษาคลิกที่นี่เพื่อรับภาษาอังกฤษ Bu kayma esas olarak API'lerin bir sonucu olacácr.

Açıkça belirtmek gerekirse, Semalt'in

ความคิดเห็นของผู้ใช้ที่เป็นประโยชน์

Değişiklikler neler?

เว็บไซท์ที่เป็นนามของเด็กผู้ชาย, çeşitlideğişikliklergeçirmiş bir süredolaşıyordu. Resimsiz siyah beyaz metinlerle başladı..Zamanla, resimlerin tanıtılması ve web düzeniningeliştirilmesiçok daha renkli hale geldi. Ancak, hala statik bir deneyim, bugün sahip olduklarımızdançokuzaktı.

วิดีโอที่เกี่ยวข้อง, วิดีโอ, วิดีโอ, เสียงเรียกเข้า; Sadece 20 yılda web, oldukça basitten sofistike มี interaktif bir multimedya sistemine hız verdi. Yapılan ilerlemelerle, yalnızca daha iyi olacak.

Web'in yapısıdeğişmiş tek şeydeğildir. Başlangıçta, web'e evrensel olarak masaüstü bilgisayarlar kullanılarakerişildi. O zamana kadar, web bağlantısınınyavaşolması nedeniyle e-postanızı kontrol etmek içinkullandınız. คลิกที่นี่เพื่อดูข้อมูลเพิ่มเติมเกี่ยวกับ Wi-Fi ได้ที่นี่ ปิดการใช้งานเว็บเบราเซอร์ของคุณ

เว็บnasılaranıyor da değiştiti. Başlangıçta, arama sonuçları size, aradığınızşeyintürüneözgü nitelikleri belirtebileceğiniz bir yere yönlendiren 10 mavi bağlantı sonucunu sağlamıştır. Günümüzde Google, metnindeki anahtar kelimelerden aramanızıniçeriğinialgılayabilir ve daha sonra aramanızıhassaslaştıracak ek girişlersağlayabilir.

Ne bekleyebileceğinizi?

Web geçmişiüzerindebaktığımızda, daha interaktif ve dinamik hale geldiğinigörebiliriz. Aramanınötesinde, Web'in yerini Apps'ın benimsenmesi yerini alıyor. Bunun nedeni, insanların web'i kullanmadan bilgi paylaşmasıdır. เปิดใช้งาน API การจัดส่งข้อมูล API 'นำไปใช้กับ API'leri kullanmaktadır. Bütünbunları dikkate alarak, web'den baška teknolojilere yol açan herhangi bir sonucun ne olduğunugöremiyorum Source .

November 27, 2017